O nás

Stručná historie naší společnosti

Obchodní firma PEMA ROOFS s.r.o. vznikla v roce 2017 transformací z původní firmy Petr Šebest, která byla založena v roce 2006. Již tehdy už zaměstnávala zaměstnance a byla zaměřena na obchodní činnost. 

Jsme distributoři do ČR  výrobků firmy LOCK HARD.

Naší činností je navrhování a prodej speciálních hliníkových konstrukcí, výtahů a lešení s mobilními pracovními plošinami. Naším hlavním cílem je poskytnout technická řešení pro maximální bezpečnost ve výšce a pro co nejkratší dobu montáže a demontáže lešení a speciálních konstrukcí. Snažíme se oslovit všechna průmyslová odvětví, ve kterých lze náš produkt použít: stavebnictví, dokončovací práce, elektrické a instalatérské služby, úklidové služby, údržba historických památek, servis ve výškách. 

Výrobky LOCK HARD má již velké množství klientů z Německa, Dánska, Itálie, Španělska, Norska, Švédska, Francie, Španělska, Švýcarska, Nizozemska, Velké Británie, Rakouska, Turecka, Irska, Japonska a Austrálie. V nejbližší době se plánuje zahájit prodej v USA, Portugalsku, Izraeli a Litvě. 

S naším týmem se snažíme vyhovět veškerým požadavkům naších potencionálních zákazníků. Používáme osvědčené postupy, kde využíváme víc jak 25 let zkušenosti. Stále se učíme nové technologie jenž nám nabízí neustále rozvíjející vývoj ve stavebnictví.

Jsme schopni poskytnout kompletní služby, které si budete přát. Firma PEMA ROFS s.r.o. jejímž hlavními přednosti jsou:

  • - prosperující obchodní firma
  • - spolehlivost
  • - individuální přístup k zákazníkovi
  • - bohaté REFERENCE po celé ČR
  • - ekonomická dostupnost a flexibilní spolupráce
  • - kompletní servis od projektu až po realizaci na klíč
  • - zkušený tým

Ocenění firmy LOCK HARD

Objednejte si naše služby

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.